PPS GROUP OBSADZUJE POZÍCIU

ZMENOVÝ MAJSTER LAKOVNE

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY
(V HRUBOM)
  • od 1000 € brutto + príplatky podľa Kolektívnej zmluvy
  • Základná mzda od 788 € + platové rozpätie + výkonnostná odmena
PONÚKANÉ VÝHODY Zaškolenie, sociálny program, výkonnostná odmena, ubytovanie, stravovanie, 13-ty plat. Extra príplatky nad rámec Zákonníka práce podľa platnej Kolektívnej zmluvy.
PRACOVNÝ A MIMOPRACOVNÝ POMER Pracovný pomer na dobu určitú.
NÁPLŇ PRÁCE

Zodpovedá za zabezpečenie koordinácie celej výroby zvereného strediska, vrátane komplexnej zodpovednosti za jeho správny chod a výrobu výrobkov v objeme, termíne, kvalite a sortimente požadovanom zákazníkom. Zodpovedá za plnenie denného plánu, sledovanie a riadenie odchýlok za spätnú väzbu a aktualizáciu plánu.

PRACOVNÉ PODMIENKY Práca na zmeny: I.,II.
Nočná práca: nie
POŽADOVANÉ VZDELANIE Stredné odborné vzdelanie
DĹŽKA PRAXE Aspoň 1 rok
ĎALŠIE POŽIADAVKY

MIESTO VÝKONU PRÁCE Areál PPS Group Detva
Zaujala vás táto pracovná ponuka?